Szegvár Online - szegvári független hírportál
Ultimate magazine theme for WordPress.

Megjelent az önkormányzati tájékoztató

2 580

Hamarosan minden szegvári háztartás postaládájába kézbesítve lesz a Polgármesteri Hivatal koronavírus járvánnyal kapcsolatos tájékoztató kiadványa. A kiadványt most nyomtatják, s várhatóan a hétvégéig fogják postaládákba terjeszteni. 

Honlapunkról az alábbi linkre kattintva letöltheti a kiadványt.

Kedves Szegvári Lakosok!

Úgy hiszem közös érdekünk, hogy betartsuk azokat az előírásokat, amelyeket a Kormány az elmúlt hetekben és napokban hozott. 
Felelősek vagyunk egymásért! 

Szombaton életbe lépett a kijárási korlátozás, amelyről kiadványunkban részletesen olvashat.

Kérem Önöket, hogy az Önkormányzati Tájékoztatóban leírtakat figyelmesen olvassák el, és tartsák be!

Vigyázzunk egymásra, vigyázzunk szeretteinkre!

2020. március 17. napján az Önkormányzat dolgozói minden 70. életévét betöltött szegvári lakosnak eljuttattak egy tájékoztató levelet, melyben arra kértem az idős állampolgárokat, hogy lakóhelyüket vagy tartózkodási helyüket lehetőség szerint ne hagyják el. 

Amennyiben nincs olyan személy, aki gondoskodni tudna Róluk (pl.: bevásárlás, csekk befizetés, gyógyszer kiváltás) abban az esetben az Önkormányzat segít!

Nem csak a 70. életévüket betöltött szegvári lakosokról gondoskodunk.

Gondoskodási igényükkel forduljanak az Önkormányzathoz az alábbi telefonszámok egyikén:

+36 63 364-817

+36 63 364-800/26-os mellék

Önkormányzati tájékoztató

Örömmel tájékoztatom Önöket, hogy községünk is csatlakozott azon önkormányzatok közé, akik ingyen biztosítanak szájmaszkot a 65 éven felüli lakosoknak.

Az első adag már varratás alatt áll, ennek költségeit a képviselőtestület tagjai vállalták magukra. Többen csatlakoztak községünkből ehhez az önzetlen felajánláshoz, köszönet minden varrónőnek az áldozatos munkájáért!

Ebben a nehéz időszakban is össze kell fognunk, ezért tisztelettel kérem Önöket, a Vállalkozókat és a Vállalkozó kedvű lakosokat, hogy ötleteikkel, javaslataikkal forduljanak bizalommal a Polgármesteri Hivatal kabinet irodájához, bármely képviselőhöz, vagy akár hozzám!

Folyamatban van egy önkéntes lista szerkesztése, melyre az önkéntesek és a felajánlott tevékenységek kerülnek. 

Tájékoztatom Önöket, hogy aki pénzbeli adományt szeretne felajánlani a járvány elleni védekezés céljára, az a Szegvárért Egyesület alábbi bankszámlájára történő átutalással megteheti. A közlemény rovatban szükséges feltüntetni a következőt: „Koronavírus ellen”.

Bankszámla szám: 11702012-21450369

IBAN: HU31117020122145036900000000

BIC KÓD: OTPVHUHB

Ha Önnek, vagy családjának bármilyen segítségre van szüksége, forduljon a Polgármesteri Hivatal kabinet irodájában dolgozó kolléganőkhöz. Elérhetőség:

+36 63 364-800/26-os mellék

+36 30 696-5295

Tisztelettel,

Szabó Tibor György 

polgármester

Önkormányzati tájékoztató

- Szegvár Online hirdetés -

Szólj hozzá!

E-mail címed nem kerül nyilvánosságra.

Portálunk sütiket használ. Elfogadom Olvasd el

Adatkezelési tájékoztató