Szegvár Online - szegvári független hírportál
Ultimate magazine theme for WordPress.

Diákvilág

1 813

Kedves Olvasók!
Gyorsan elteltek a karácsonyi ünnepek és már ránk köszöntött az újév. Diákjaink kipihenték magukat a téli szünetben. Sajnos nem szánkózhattak, hógolyózhattak, de reméljük még lesz rá lehetőség. Új energiával indulnak a 2005-ös évnek.
Decemberben 80 fő alsós gyermek vett részt a szentesi cirkuszi gálaműsoron. Köszönjük a kísérő tanító nénik és a szülők segítségét. 
A vöröskeresztes Mikulás ünnepségen is remekül szórakoztak tanulóink. Élvezték a Pom-Pom együttes műsorát. A szegedi megyei karácsonyi ünnepségen 50 fő vett részt. Az egész napos rendezvényen mindenki választhatott érdeklődésének megfelelő programot. Köszönjük a kísérő pedagógusok munkáját.
Naptár készült a Forray Máté Általános Iskolának. Ehhez naptár díszítő rajzpályázatot hirdettünk. Az 1-2. osztályokból 1. lett Varga Berni 1. a, 2. Pallai Niki 2. o, 3. Horváth Katalin 1. b 3-4. osztályosok közül: 1. Katona B. Nóra 4. b, 2. Németh Ilona 3. a, 3. Asos Olivér 4. a, 5-6. osztályosoknál 1. Szabó Szilvi 5., 2. Ágoston Kristóf 6. o 2. Bence István Vajda Zalán 6. o 3. Muzsik Melitta 5. o Juhász Éva 5. o 7- 8. osztályosokból 1. lett: Csatordai Márta 8 .b, 2. Szabó Gyöngyi 7. Gajda Bernadett, 3. Tatár Szilvia 7. o Paczuk Niki 7. o Lukács Attila 8. o. 
Versíró pályázaton díjazott lett: Kozma István 3. o Szarka Niki 3. o Kozma Niki 5. és Balogh Sz. Ani 7. osztályos tanuló. Gratulálunk.
A decemberi Suli-bulin szép műsort adtak diákjaink. A rendezvényen a pedagógusokon, szülőkön kívül részt vettek iskolánk nyugdíjasai is. A szervezők a 7. osztályos tanulók voltak Pólyáné Téli Éva, Rozgonyiné Szabó Mária és Mészáros Réka osztályfőnökök vezetésével. Köszönjük Piti Tibornak a felajánlott csodálatos fenyőfát. Ugyanezen a napon a felső tagozatosok templomi hangversenyen, míg az alsósok a zeneiskola növendékeinek hangversenyén vettek rész a Művelődési Házban. Csodálatos élményben volt részünk. Köszönjük!
A testvérosztályok is meglátogatták egymást. Ajándékkal kedveskedtek társaiknak.
Decemberben sor került a hagyományosnak számító alsós mesevetélkedő I. fordulójának megrendezésére is. A csapatok igazán szépen szerepeltek. A verseny lebonyolítója Bárány Ernőné volt. 
A félévi bizonyítványokat január végén osztják ki az osztályfőnökök.
Kívánunk minden tanulónak szép bizonyítványt.

- Szegvár Online hirdetés -

Szólj hozzá!

E-mail címed nem kerül nyilvánosságra.

Portálunk sütiket használ. Elfogadom Olvasd el

Adatkezelési tájékoztató